Õpilased

Allikas: ArveWiki

Sisukord

Õpilase lisamine/muutmine

Lisades õpilast on võimalik valida vaid aktiivsete gruppide hulgast, muutmisel on valikus kõik grupid. Lisades õpilasele eesnime ning perekonnanime lisandub sama nimi ka „Tasujanimi“ väljale. Samuti lisades õpilasele isikukoodi, lisandub sama isikukood automaatselt „Tasuja isikukood“ väljale. Tasuja nime ning isikukoodi on võimalik hiljem muuta. „Tunnistus väljastatud“ välja täitmine eemaldab õpilase nime tagant tärni tabeli vaates. „Kasutaja e-õppe ligipääs lõppeb“ välja täitmine kuupäevaga näitab aega, millal õpilane ei saa enam keskkonda E-autokool.eu siseneda ning oma andmeid näha või õpet läbida. Väljad „E-õppe salasõna“ ning „Salasõna uuesti“ muudavad õpilase kehtivat salasõna uue vastu. Juhul kui salasõna pole vaja muuta, tuleb väljad tühjaks jätta. Kasutada vaid juhul kui õpilane ei saa mingi põhjusel E-autokooli sisse logida.

Lisainfo hiirega üle minnes/tabeli esimese veeru info peal olles

Alammoodulis „Õpilased“ on lisainfoks järgnev info: Teooria eest tasutud summa Sõitude eest tasutud summa Kokku tasutud summa Tasutud summast käibemaks Sõidukordi kui palju sõitude eest tasutud summast on saadud Sõidetud sõidukordade arv Sõidukordade saldo

Vaated

Avavaade

Võimalik filtreerida sisestamise kuupäevaliselt ja teiste autokoolide filtritega. Filtreeringuid kasutamata näidatakse viimase kahe (2) päeva lisatud ja muudetud õpilasi.

Lõpetanute nimekiri ARKi

Vaade võimaldab kuupäevaliselt valida õpilased, kellele on väljastatud tunnistust ning seejärel genereerida nimekiri faili vajutades linki „Nimekiri faili“, mis on valmis ARKi saatmiseks.

Ametprot ARK-i

Väljastatakse txt failina ametikoolituse grupi lõpetanute nimekiri.

Nimekirja lisatakse kõik õpilased, kellele on kohalolekus märgitud E (Eksam) vähemalt 80% -lise tulemusega.
 • Näide
70008546;KOOLI NIMI
GRUPI_NR;PROTOKOLLI_NR;PROTOKOLLI_KUUP;ISIKUKOOD;PERENIMI;ÕPPEKAVA_KOOD
GRUPI_NR;PROTOKOLLI_NR;PROTOKOLLI_KUUP;ISIKUKOOD;PERENIMI;ÕPPEKAVA_KOOD
Selgituseks:Protokolli nr koosneb grupi nimest + exami nr
Vaata ka kuidas väljastada nimekirja, et registreerida ametikoolituse grup Grupid#AMETn

Genereeri infokiri

Genereeritakse PDF formaadis infokiri, mille sisu on grupi tablis olev pangamakse vastuse väli. Juurde genereeritakse ka õpialsele "E-autokool"-i paroolid ja antakse õigus sisse logida. Sisselogimise lõppkuupäevaks pannakse grupis olev kuupäev selleks ettenähtud väljalt.

Valikulise lõppastme grupis oleva õpilase puhul lisatakse teooria toimumise koht, kuidas sinna saab ja sõidu toimumise koht ja kuidas sinna saab.

Õpilase grupp

Vaade võimaldab kuvada kõik õpilasega samas grupis olevate õpilaste andmed tabeli kujul.

Raamatupidajale

Kuvatakse õpilaste loend, kes on mingi ettevõttega seotud. Välja on toodud

 • ettevõte
 • õpilane
 • algusaeg
 • hind
 • atribuudina "arve koostatud"

Kui raamatupidaja on arve koostanud, siis õpilane kaob sellest nimekirjast ära.

Selles vaates tekib üles link "Nimekiri faili", mis väljastab sama nimekirja csv failina.

Õpilase põhine vaade

 • Õpilase info
Tuuakse esile õpilase nimi, grupp, soodus, kursuse pikkus (valikulise lõppastme puhul), käigukast (valikulise lõppastme puhul), e-õpe (valikulise lõppastme puhul), teooria eest tasunud, sõitude eest tasunud, kokku tasunud, sealhulgas käibemaks, sõidukordi ostnud, sõidukordi sõitnud, sõidukordade saldo, Planeeritud sõite, võlglane ja lingid.
Lingid: "Lisa makse", "Lisa sõit", "Lisa teooria", "Lisa planeeritav sõit", "Saada sõnum", "Muuda"
 • Avalik info
Avaliku infot saab lisada õpilasele õlevalt lingi kaudu "Lisa avalik info". Seda infot näevad kõik süsteemi kasutajad selle õpilase vaates. Info lisamisel on näha kes on lisaja, mis on informatsiooniks ja millal see lisatud on. NB! avalikku infot kustutada ei ole võimalik, seda saab teha ainult tarkvara administraator.
 • Sõitude eest tasunud
Tabeli kujul tuuakse välja õpilase maksed, mis on tasutud sõitude eest. Tablis kuvatavad andmed: makse nr, summa, sõidukorra hind, käibemaks, sealhulgas käibemaks, sõidukordi, makse aeg, lisaja, atribuutidena "PDF" -> väljastatakse arve, muuda ja kustuta.
 • Teooria eest tasunud
Tabeli kujul tuuakse välja õpilase maksed, mis on tasutud teooria eest. Tablis kuvatavad andmed: makse nr, summa, käibemaks, sealhulgas käibemaks, makse aeg, lisaja, atribuutidena "PDF" -> väljastatakse arve, muuda ja kustuta.
 • Õpilase sõidud
Tabelina välja toodud kõik sisestatud õpilase sõidud. Veergudeks on sõidu aeg, kordi, eksam (EI/JAH), info (N:õpilane oli väga tubli, õpilane tahtis puusse sõita), teema, õpetaja, auto nr, atribuutidena muuda ja kustuta.
 • Sõitude planeerimine
Tabelina välja toodud planeeritud sõidud. Veergudeks on õpetaja, algusaeg, lõppaeg, sõidukordi, õpilane, grupp, linn, atribuutidena muuda ja kustuta.
 • Platsi planeeringud
Tabelina välja toodud platsi planeeringud. Veergudeks on aeg, õppekoht, õpilane, lisaja (kui lisaja on õpilane, siis on ta seda teinud programmis "E-autokool"), lisamisaeg, atribuutidena muuda ja kustuta
 • Teooria testid klassis
Veergudeks on testi aeg, töö tüüp (TK,KT,E), nr, küsimusi, õigeid, eksamilehe number, atribuutidena muuda ja kustuta.
 • Testid
Need testid on õpilase poolt tehtud programmis "E-autokool". Veegudeks on teema, testi aeg, küsimusi, õigeid, testi sooritus. Testile topeltklõpsu tehes avab õpilase testi koos vastustega, nii on võimalik näha kus ta vea on teinud.
 • Vaadatud videod
Õpilane saab videoid vaadata programmis "E-autokool". Veergudeks on lisamisaeg ja nimi.
 • Sõnumid
Õpetaja ja õpilane saavad omavahel saata sõnumeid (õpilane siis programmis "E-autokool").

Vaata ka

Välja otsitud andmebaasist "http://arve.ee/index.php?title=%C3%95pilased"
Personaalsed tööriistad