Õpped

Allikas: ArveWiki

Alammooduli „Õpped“ avavaatel kuvatakse kõik Programmis kasutatavad õpped.

Sisukord

Lisamine/muutmine

Väljad „Genereeritud nimi“ ning „Kood“ on automaatselt täidetavad, täidetav info kombineeritakse väljadest „Linn“, „Kategooria“, „Muu kursus“, „Õppe tüüp“, „E-õppe grupp“ ning „Keel“.
Väli „Muu kursus“ on aktiivne ja kasutatav vaid juhul kui valikus „Kategooria“ on valitud „Muu õpe“.
Väljad „Vaikimisi hind“, „Vaikimisi teooriaks“, „Vaikimisi sõitudeks“, „Sõidukorra hind“, „Sõidukordi“, „Maksimaalne õpilaste arv“ ja „Pangamakse vastus“ käituvad edaspidi vastava õppega grupi lisamisel kui vaikimisi väärtused.
Väli „Teooriamakse eraldi“ mõjub ka kodulehel kuvatavatele gruppidele, näidates, kas grupi eest saab tasuda ühes osas või mitmes osas.

Lisainfo hiirega üle minnes

Hiirega üle minnes kuvatakse kasutajale õppega seotud aktiivsete ning kõikide gruppide arv.

Sooduste lisamine

  • Iga õppe taga on atribuut "Soodus". Seda vajutades avaneb aken, kus saab valida igale sooduskaardile vastava % ja kas tegu on aktiivse soodusega või mitte.

Soodus käib kõikide gruppide kohta, mis antud õppe alla kuuluvad.
NB! Kui grupp on eraldi märgitud juba soodus grupiks, siis antud soodustusi ignoreeritakse. Neid ei kuvata ka kodulehel.

  • Sooduse lisamine mitmele õppele korraga:

Kasutades filtreid sorteeriga vastavad õpped välja kuhu soodustusi tahate lisada/muuta ja vajutage tabeli päises olevale lingile "Soodus". Kui nüüd soodustuste valik ära teha, siis see aktiveerub kõikidel õpetel, mis olid teie poolt välja filtreeritud. Kui linki vajutades, midagi mõistlikku ette ei kuvata, siis suurendage filtreeringut (N: valige keeleks Eesti)

NB! Kui grupp on eraldi märgitud juba soodus grupiks, siis antud soodustusi ignoreeritakse. Neid ei kuvata ka kodulehel.

Vaata ka

Moodulite jaotus:Õpped

Välja otsitud andmebaasist "http://arve.ee/index.php?title=%C3%95pped"
Personaalsed tööriistad