Navigeerimine

Allikas: ArveWiki

Sisukord

Alammooduli link

Juhul kui viibida alammoodulil ning te ei asu alammooduli esilehel - lisaks kahele põhivaatele (tabel ja vaatamine/lisamine/muutmine) võib alammoodulil olla ka lisavaateid – on võimalik antud lingi abil liikuda alammooduli alglehele. Sama on võimalik teha ka menüüst sama alammoodul üles otsides, kuid ei pruugi olla nii kiire.

Lisamise link

Enamikel alammoodulitel on ette nähtud info lisamise vorm, millele saab vajutades „Lisa ...“ linki, mis viib omakorda vaatamise/lisamise/muutmise vaatesse. Lisamise linki kuvatakse vaid siis, kui kasutajal on õigus lisada elemente antud alammooduli piires.

Üldised lisalingid

Juhul kui alammoodulil on rohkem alamvaateid, on viited neile reeglina kohe peale „Lisa ... „ linki. Antud link võib viidata ka failile (näiteks grupi nimekirja väljatrükk jms).

Traditsioonilised atribuudid

Traditsioonilised atribuudid on nupud „Muuda“ ning „Kustuta“, mis toimivad ühe elemendi kohta. Antud nupud on nähtavad vaid siis kui on vastavalt muutmise ning kustutamise õigused alammooduli piires. Kustutamisel küsitakse osades kohtades ka kinnitust juhuslike nupuvajutuste kaitseks.

Muud atribuudid

Muud atribuudid on ühe elemendi põhised ning nad viitavad reeglina selle elemendiga seotud muu info lisamisele või väljatrükile.Näiteks on võimalik õpilasele lisaga makseid, sõite, teooriatulemusi ning planeeritavaid sõite. Atribuudid on nähtavad vaid siis kui on õigused antud alammoodulile, millele nad viitavad.

Lingid andmetest

Lingid andmetes viitavad muule infole, mis on seotud antud elemendiga.

Välja otsitud andmebaasist "http://arve.ee/index.php?title=Navigeerimine"
Personaalsed tööriistad